X

دام زنده

گوشت گوسفند دام زنده البرز
miralavi
/ دسته ها: دام زنده

گوشت گوسفند دام زنده البرز

گوشت گوسفند |  دام زنده البرز

گوشت گوسفند امروزه از محبوب ترین غذاهای مورد استفاده در تمام نقاط جهان می باشد. این گوشت، طبخ نسبتاً آسانی داشته و با مزه ی لذیذی که دارد، در وعده های غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این غذای پر طرفدار در نقاط مختلف جهان به صورت های مختلف طبخ می گردد.


غذای محبوب

گوشت گوسفند دارای خاصیت های زیادی برای بدن انسان می باشد. این غذا حاوی مقدار بالایی ویتامین B است که می توانید جلوی بسیاری از بیماری ها را بگیرد. همچنین با مصرف گوشت گوسفند پروتئین بسیاری به بدن تزریق می شود که به مقاوم سازی بدن کمک بسیاری می کند.

طبخ آسان

گوشت گوسفند علاوه بر اینکه طبخ آسانی دارد و مزه اش بسیار لذیذ است؛ پس خوردن آن و مواد مورد نیاز جذب و به سادگی هضم و گوارش می شود. این ویژگی باعث می گردد که به دستگاه گوارش آسیبی نرسد و در دسته غذاهای سلامت قرار گیرد.

حاوی پروتئین

در کنار تمام خواصی که گفته شد به یک نکته بسیار مهم باید توجه داشت. گوشت گوسفند حاوی مقدار بسیار بالا چربی و کلسترول می باشد. این چربی ها اگر به مقدار زیاد مورد استفاده قرار گیرند، روی هم انباشته شده و باعث بسته شدن رگ های خونی و حتی سکته می گردد. اگر شما از گوشت گوسفند به میزان بالا استفاده می کنید با فعالیت ورزشی و تحرک بالا از عوارض منفی آن جلوگیری کنید.

دام سالم

شما برای اینکه بتوانید گوشتی سالم داشته باشید، نیازمند دامی سالم هستید. متخصصین ما در دام زنده البرز با پخش گوسفند زنده بر اساس آخرین متدهای روز دنیا سالم ترین گوسفندان را تولید می کند و به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. شما می توانید برای اطلاع از شرایط پرورش و همچنین خرید دام زنده و یا هر گونه سوال دیگر با ما تماس برقرار نمایید و از مشاوره ی رایگان کارشناسان ما بهره ی کامل ببرید.

 

مطلب قبلی پخش گوسفند زنده در دام زنده البرز
مطلب بعدی گران ترین گوسفندان
Print
292 رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

نقشه گوگل