X

دام زنده

چرا باید گوشت ارگانیک مصرف کنیم؟
miralavi
/ دسته ها: دام زنده

چرا باید گوشت ارگانیک مصرف کنیم؟

مصرف گوشت ارگانیک| دام زنده البرز

 

غذاهای ارگانیک صرفا یک انتخاب سالم برای بدن شما می باشد، انتخاب گوشت ارگانیک نسبت به هر گوشتی دیگر مناسب تر است.

مزایای انتخاب گوشت ارگانیک

بدون هورمن و آنتی بیوتیک:

حیواناتی که به صورت ارگانیک تولید می شوند مجاز به تغذیه با آنتی بیوتیک ها، هورمون رشد گوسفند  یا سایر داروهای مصنوعی نیستند. حیوانات مجاز به خوردن غذاهای درست شده که به صورت ژنتیکی هستند نمی باشند. محدودیت آنتی بیوتیک ها می تواند موجب کاهش گونه های مقاوم به باکتری ها شود که می تواند گوشت را آلوده کند. این امر برای محیط زیست نیز بهتر می باشد.

مزایای انتخاب گوشت ارگانیک

مزایای انتخاب گوشت ارگانیک

آزاد بودن در محدوده و چمن ها

حیواناتی که در فضای آزاد یا چمنزار هستند معمولا نشان می دهد که حیوانات سلامت تر و رژیم غذایی آنها به مراتب بهتر می باشد و اینکه حیواناتی که از علف تغذیه می شوند نسبت به حیواناتی که دانه استفاده می کنند، سطح چربی پایین و سطوح بالاتر امگا3 نیز دارا می باشند.

پایدار بودن محیط زیست

کشاورزی حیوانات مقدار قابل توجهی از آلودگی هوا و آب را تولید می کند و 80 درصد از جنگل زدایی سالانه جهان را ایجاد می کند. این نیز نیاز به مقدار زیادی از آب، دامداری در سراسر جهان مصرف و نیمی از برداشت کل دانه در جهان است.

مصرف گوشت ارگانیک

مصرف گوشت ارگانیک


در مزارع کوچک و متنوع همه چیز به گونه ای متفاوت انجام می شود که به عنوان کود طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد و کشاورزی ارگانیک با هدف ایجاد تعادل سالم از جمله استفاده از چرخش محصول و تکنیک های دیگر برای بهبود باروری خاک به جای کنترل محیط زیست با مواد شیمیایی می باشد.

دام زنده البرز در راستای ارائه گوسفندان سالم نقش تاثیرگذاری را ایفا می کند. پخش گوسفند زنده در مجموعه ما در سریع ترین زمان ممکن رُخ می دهد. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس به عمل آورید.


مطلب قبلی چرا پشم گوسفند برای سلامتی شما مفید است؟
مطلب بعدی چرم چیست؟
Print
314 رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

نقشه گوگل